گیفت کارت پلی استیشن پلاس چیست؟

گیفت کارت پلی استیشن پلاس چیست؟

اگر شما هم یک گیمر و از طرفداران پر و پا قرص بازی‌های پلی استیشن هستید، حتما اگر بشنوید پلی استیشن قابلیت‌های جدیدی را به سرویس خود یعنی پلی استیشن پلاس اضافه کرده است، خوشحال می‌شوید. شما با استفاده از پلی استیشن پلاس می‌توانید به بسیاری بازی‌های پلی استیشن دسترسی داشته و خریدهای درون برنامه‌ای آن را با گیفت کارت مخصوص آن انجام دهید. این مقاله را بخوانید تا بیاموزید گیفت کارت پلی استیشن پلاس چیست و نحوه خرید آن چگونه است؟ همچنین با مزایا، کاربردها و ساخت اکانت پلی استیشن پلاس آشنا شوید.

گیفت کارت پلی استیشن پلاس چیست؟

قبل از این که بدانید گیفت کارت پلی استیشن پلاس چیست، بهتر است ابتدا با سرویس پلی استیشن آشنا شوید. پلی استیشن یک سرویس اشتراکی مربوط به شرکت سونی است که به گیمرها این امکان را می‌دهد به بازی های مهیج، جذاب و البته چند نفره دسترسی داشته باشند. بازی‌هایی که برخی از آن‌ها رایگان و بعضی دیگر به صورت پرمیوم هستند و برای استفاده از آن‌ها باید نسبت به خرید اشتراک این سرویس اقدام کنید.

و اما پلی استیشن پلاس چیست؟ شما می‌توانید با استفاده از پلی استیشن پلاس به خدمات بیشتری از سرویس پلی استیشن دسترسی داشته باشید. مثلا می‌توانید به خرید نسخه‌های پیش فروش اقدام کنید، دموهای آزمایشی و محتواهای درون بازی داشته باشید، به فضای ذخیره سازی ابری 100 گیگابایتی دسترسی داشته و از ویژگی Share Play استفاده کنید. Share Play به شما این امکان را می‌دهد تا به بازی‌های چند نفره بپردازید و به دوستانتان امکان دسترسی به بازی‌هایتان را بدهید.

استفاده از گیفت کارت پلی استیشن پلاس، چه مزایایی دارد؟

استفاده از گیفت کارت پلی استیشن پلاس، جدا از این که امکان دسترسی به بازی‌های‌های چند نفره را می‌دهد، مزایای زیر را نیز به همراه دارد:

  1. امکان بازی کردن به صورت آنلاین
  2. خرید موزیک از کمپانی بزرگ سونی
  3. دسترسی به فضای ابری رایگان
  4. دسترسی به بازی‌های ماهانه رایگان
  5. خرید تم‌های آنلاین
  6. استفاده از تخفیف‌ها و پیشنهادات بازی
  7. دسترسی به فایل‌های چند رسانه‌ای

یکی دیگر از مزایای استفاده از گیفت کارت پلی استیشن پلاس و خرید اشتراک آن این است که در حین انجام بازی‌، هیچ تبلیغاتی مزاحم شما نمی‌شود.

هزینه و نحوه خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس

از آنجایی که دنیای بازی‌های آنلاین، طرفدارهای زیادی را به سمت خود جذب کرده و محبوبیت زیادی داشته است، بنابراین شبکه پلی استیشن (PSN) بر توسعه و گسترش خود افزوده و روز به روز به تعداد بازی‌های آنلاین و گیم‌های محبوب می‌افزاید. در سال 2010 کاربران زیادی تحت تاثیر ویژگی جدید پلی استیشن پلاس قرار گرفتند. گیمرها با استفاده از این قابلیت جدید می‌توانند به بازی‌های آنلاین و رایگان ماهانه و تخفیف‌های ویژه فروشگاه دسترسی داشته باشند.

برای خرید یا دسترسی به بازی‌های محبوب پلی استیشن مثل بازی Call of duty، می‌توانید گیفت کارت آن‌ را تهیه کرده و نسبت به خرید بازی‌های مورد علاقه خود اقدام کنید. اکانت 3 ماهه پلی استیشن پلاس 20 دلار و اکانت 1 ساله آن  55 دلار می‌باشد.

تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه پلی استیشن پلاس

شرکت سونی هر هفته تخفیف‌های ویژه‌ای را برای بازی‌های PS4 در نظر می‌گیرد که این تخفیف‌ها به ویژه برای کاربران پلی استیشن اهمیت زیادی دارد. خرید بازی‌های دیجیتالی زمانی که بازی مورد علاقه هر یک از کاربران 10 تا 80 درصد تخفیف بخورد، آن‌ها را به خرید وسوسه می‌کند. همچنین در صورت داشتن اشتراک، سونی هر ماه دو بازی رایگان به کاربران خود هدیه می‌دهد.

گیفت کارت پلی استیشن پلاس (Playstatio plus)، یک روش‌ مناسب برای پرداخت هزینه‌‌های سرویس پلی استیشن می‌باشد و با آن می‌توانید نسبت به خرید اکانت پرمیوم و پرداخت‌های درون برنامه‌ای پلی استیشن اقدام نمایید، نسخه‌های پیش فروش را خریداری کنید و به محتویات درون بازی دسترسی داشه باشید.